News

2019-03-06

Trendsetterka w opałach, czyli modna stylizacja na szybko

Trendsetterka w opałach, czyli modna stylizacja na szybko

Trendsetterka w opałach, czyli modna stylizacja na szybko

W dzisiejszych czasach wszyscy się gdzieś spieszymy - a to do szkoły, na lekcje tańca, na trening… tak wymieniać można w zasadzie bez końca. Życie nastolatków wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, dlatego też przygotowaliśmy dla Was drodzy trendsetterzy kilka wskazówek, które tę codzienność mogą ułatwić.

Problemy życia codziennego

Zdarza Ci się zaspać? Bywa że przerwa pomiędzy zajęciami w szkole a dodatkowymi aktywnościami jest tak krótka, że zdążasz jedynie zjeść obiad? W takich sytuacjach dobór odpowiedniej stylizacji bywa łagodnie mówiąc… problematyczny. Świadomość tego, że do wyjścia masz tylko 5 minut, wcale nie pomaga w skomponowaniu dobrej stylówki. Sprawdź, jak wybrnąć z tej sytuacji z obronną ręką! Zadowolenie gwarantowane!

Ulubiony outfit jest zawsze dobrym wyborem!

Czarna sukienka - PINK IS RED - Reporter Young

Jeśli nie wiesz, co ubrać, a czas jest bardziej Twoim wrogiem, niż sprzymierzeńcem, postaw na swój ulubiony zestaw! Sprawdzona garderoba jest zawsze dobrym wyborem, bo zagwarantuje Ci zadowolenie ze swojego wyglądu, a tym samym… pewność siebie! Najlepiej czujesz się w czarnej sukience PINK? Jeśli tylko nie leży na dnie kosza z praniem, okaże się złotym środkiem na niejednej trudny poranek! Spóźniona? Nawet jeśli, to wciąż piękna i zachwycająca!

Planowanie przed snem, czyli jak uniknąć kłopotów o poranku

Bluza w kwiaty - Reporter Young

Wprowadzenie do życia praktyki, która polega na planowaniu swojej stylizacji wieczorem, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla śpiochów, jak i tych, którzy z porankami żyją za pan brat. Zanim położysz się do łóżka, otwórz swoją szafę i przemyśl, w czym warto się zaprezentować następnego dnia. Mając czas na to, by zastanowić się dłużej nad swoją stylizacją, z pewnością stworzysz coś wspaniałego, a może nawet odkryjesz nowe połączenie! Myślałaś, że spódnica w kolorowe kwiaty może pasować jedynie do bomberki? Z ciekawą bluzą będzie się prezentowała równie oryginalnie! Mając więcej czasu wieczorem, będziesz miała szansę poznać całe mnóstwo możliwości związanych ze swoją garderobą. Zasada ta tyczy się również młodych trendsetterów, dlatego warto spróbować!

Klasyka nigdy nie zawodzi, czyli proste zestawy w roli głównej

T-shirt z sercem dla dziewczyny - REPORTER YOUNG

Jeśli nie udało Ci się wprowadzić w życie planowania przed snem, albo zdarzyła Ci się mała wpadka to… spokojnie. Zawsze jest wyjście numer 3, a mianowicie komponowanie zestawów opartych na prostych rozwiązaniach. Boisz się, że taka stylizacja nie będzie efektowna? Nic bardziej mylnego! Jeśli postawisz na proste, a zarazem oryginalne projekty z pewnością uda Ci się osiągnąć zamierzony efekt! Co w tym wypadku? Gdy czas goni, a mama uparcie popędza, sięgnij po wielką dwójkę, czyli jeansy i biały T-shirt! Mimo że wydawać by się mogło, że jest to takie zwykłe połączenie, to za sprawą dodatków w postaci naszywek i nadruku, stworzysz stylówkę prawdziwej gwiazdy! Gotowe? W takim razie sprawdź, ile Ci to zajęło – minutę czy dwie?

Bezpieczne łączenie kolorów gwarancją dobrego samopoczucia!

Bluza dziewczęca MUSCLES - Reporter Young

Istnieje przekonanie, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę to, jak często nieprzemyślane decyzje odbijają się na naszym samopoczuciu. Powiedzenie to doskonale znajduje zastosowanie w kontekście eksperymentowania ze stylizacją bez wcześniejszego jej przemyślenia. Jeżeli do wyjścia zostało Ci 5 minut – nie kombinuj! Ta prosta zasada pomoże Ci uniknąć niejednej modowej wpadki. W takich sytuacjach najlepiej decydować się na garderobę w kolorystyce, która będzie ze sobą harmonijnie współgrała. Na co w takim razie postawić? Może look w stylu total white, czyli biała bluza DANCE i dresowe spodnie z lampasem w tym samym kolorze? Pamiętaj, że czasem liczy się każda sekunda, a proste rozwiązania to zawsze świetna opcja! Poranki wcale nie muszą być straszne! Jeżeli tylko weźmiesz sobie do serca powyższe porady, to z pewnością początek dnia stanie się dla Ciebie łatwizną. Przekonaj się sama, że stylizacje „na szybko” potrafią być efektowne!