News

2019-04-17

Wielkanoc w wersji slow. Jak miło i przyjemnie spędzić święta?

Wielkanoc w wersji slow. Jak miło i przyjemnie spędzić święta?

Wielkanoc w wersji slow. Jak miło i przyjemnie spędzić święta?

Święta Wielkanocne to czas, który coraz chętniej wykorzystujemy na odpoczynek oraz spotkania z najbliższymi. Po całym tygodniu przygotowań, z ochotą zasiadamy do wspólnego posiłku, by celebrować cenne chwile w gronie rodziny. Co robić, by ten czas wykorzystać jak najprzyjemniej? Skorzystaj z filozofii slow life! Oto kilka cennych wskazówek, które pozytywnie wpłyną na jakość tegorocznych Świąt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem!

1. Nie pozwól, by przygotowania wpłynęły na Ciebie negatywnie!

Mimo że nie każdy ma tego świadomość, to przygotowania do Świąt potrafią obudzić prawdziwą bestię nawet w najspokojniejszej osobie. Nadmiar obowiązków, długie godziny na zakupach, brak czasu i zróżnicowane upodobania kulinarne najbliższych mogą doprowadzić na skraj cierpliwości każdego z nas. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpocząć, odetchnąć, a przede wszystkim – zaangażować w przygotowania wszystkich domowników. Jedna potrawa mniej podczas Świąt to niewielka cena za Twój spokój i równowagę wewnętrzną, a zakupy… w dzisiejszych czasach można zrobić przez Internet! Pozwól sobie pomóc i zaproś dzieci do wykonywania części obowiązków. Wspólna praca z pewnością Was do siebie zbliży, a przy okazji… młoda trendsetterka będzie miała się czym pochwalić na Instagramie!

2. Postaw na odpowiednią stylizację dla siebie i pozostałych członków rodziny!

Koronkowa sukienka

Choć „nie szata zdobi człowieka”, to z pewnością wpływa na dobre samopoczucie każdego, a zwłaszcza nastolatków. Stylizacja na Święta to bardzo ważna sprawa, dlatego warto skorzystać z porad najlepszych w tej dziedzinie! Szukasz eleganckiej stylizacji dla swojej córki? Koronkowa sukienka w białym kolorze będzie pasowała doskonale do świątecznej atmosfery! A może to Twój syn pragnie metamorfozy? Zaproponuj mu koszulę w kratę EPIC, która z pewnością zrobi wrażenie na całej rodzinie! Wszystkie ciocie będą zachwycone!

3. Wybierzcie się na długi spacer!

Jeansowa spódniczka

Wielkanoc można świętować na wiele sposobów, a jednym z nich jest wspólny spacer! Jeśli tylko dopisze pogoda, wybierzcie się do okolicznego parku, lasu albo
nawet na dalszą wycieczkę! Postaw na aktywny wypoczynek i zachęć do tego swoich najbliższych! Pamiętaj tylko, że wiosna lubi płatać figle, dlatego nie zapomnijcie zabrać ze sobą najmodniejszej w tym sezonie parki z kapturem! Stylowo, modnie i świątecznie. Dokładnie tak powinna wyglądać Wielkanoc!

4. Zaproście najbliższych!

Męska koszula

Święta Wielkanocne to czas, który warto poświęcić najbliższym, dlatego pamiętaj również o swoich przyjaciołach oraz znajomych Twoich dzieci! Zaproś ich w
Poniedziałek Wielkanocny, by celebrować Śmigusa-Dyngusa tak, jak robili to nasi przodkowie! Każdy nastolatek chętnie przyłączy się do zabawy, by przy okazji nagrać ciekawe Instastory. Obawiasz się, że starannie dobrana stylizacja młodego trendsettera się zmoczy? To nic! Przygotujcie wersję zapasową w postaci jeansowej koszulichłopięcych joggerów! Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda?

5. Odpocznijcie w domowym zaciszu.

Wygodna dziewczęca piżama

Zrównoważone podejście, to zdrowe podejście. W Święta powinniście znaleźć czas zarówno na zabawę, jak i na spojony odpoczynek we własnym gronie. Jak powinien wyglądać wieczór idealny? W tym wypadku proponujemy założyć wygodną piżamę, włączyć ulubiony film familijny, albo… zagrać w Scrabble! Nic tak nie napełni Was pozytywną energią, jak odrobina rywalizacji i radość z odgadniętego hasła! Spokojnie, domowo, a jednocześnie… modnie. W końcu piżama maki Reporter Young jest zgodna z obowiązującymi trendami! Zastosowanie pięciu powyższych zasad to gwarancja udanych i spokojnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych radością. Nigdzie się nie spiesz, zaplanuj wszystko, weź głęboki oddech, a przygotowania okażą się czystą przyjemnością. Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych i Mokrego Śmigusa Dyngusa!