News

2019-09-04

REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

Wyrazista. Buntownicza. Stylowa. Dokładnie takimi cechami możemy określić współczesną dziewczynę zadurzoną w rebelu. Wielki boom na ten styl trwa już od kilku sezonów i wcale nie zapowiada się na to, by cokolwiek miało ulec zmianie w tym kontekście. Zastanawiasz się, czy w rebelu będzie Ci do twarzy? Dlaczego warto mieć choćby jedną stylizację w takim stylu? Usiądź wygodnie i zapoznaj się z treścią tego artykułu. Rebelowy styl nie lubi klasycznych rozwiązań i bardzo często bywa połączeniem absolutnych przeciwieństw, tworząc tym samym niesamowitą całość. Delikatne i niewinne kolory? Niekoniecznie. Grzeczny look? Tym bardziej nie. Rebel jest odważny, oryginalny i nieoczywisty. Poznaj 5 powodów, dla których warto się w nim choć odrobinę zadurzyć. #podkreślasz swą niezależność!

Sprzeciw, niezależność i siła to pierwsze trzy słowa, z którymi utożsamiany jest styl rebelowy. Decydując się na taki look, masz okazję pokazać światu i wszystkim dookoła, że Ty też masz swoje zdanie, które niekoniecznie musi być zgodne z oczekiwaniami innych. Mocne i wyraziste akcenty T-shirtu AINTCARE to doskonały dowód na to, że za sprawą mody możesz wyrazić swoją osobowość dosadnie, nie urażając nikogo.
#wyznaczasz trendy!

Oto kolejny powód, dla którego warto postawić na rebelowy look. Styl ten jest przeznaczony dla odważnych i pewnych siebie trendsetterek, dlatego nie każda się na niego zdecyduje. Daje Ci to ogromną przewagę nad rówieśniczkami, ponieważ w ten sposób skutecznie wyróżnisz się z tłumu. Wprowadzając do swojej garderoby kilka rebelowych stylizacji, zyskasz nie tylko uznanie, ale również popularność. Będziesz tą, która nie boi się wyróżniać i szybko się przekonasz, że dzięki Tobie kilka koleżanek podłapie ten klimat. #prezentujesz się stylowo!

T-shirt SERIOUS

Argument ważny, a tym samym niepodważalny. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, rebelowy look króluje w modzie już od dłuższego czasu i nie ma mowy, by miało się to zmienić. Stylizacje bazujące na motywie kraty, zaczepnych hasłach i wyrazistych naszywkach sprawdzają się świetnie zarówno w kontekście mody dla nastolatków, jak i dla dorosłych. Co więcej, dotyczy to nie tylko dziewczyn, ale również chłopców. Najlepszym tego dowodem jest choćby stylówka bazująca na t-shircie SERIOUS oraz czarnych spodniach dresowych STREET BASKETBALL. Wygodnie, modnie i stylowo. Rebel to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie! #wyglądasz niczym prawdziwa gwiazda!

Sukienka w czerwoną kratę

Kate Moss, Miley Cyrus, Roksana Węgiel – każda z tych gwiazd dumnie reprezentuje rebelowy styl i wygląda w nim świetnie! Dziewczyny noszą rebelowe stylizacje wszędzie – podczas koncertów, na randkach, a także w trakcie spotkań ze swoimi fanami. Poczuj się jak jedna z tych gwiazd i załóż na siebie sukienkę w czarno-czerwoną kratkę oraz czarną ramoneskę do kompletu! Gwarantujemy +1000 punktów do pewności siebie!

#wyrażasz siebie!

Rebelowe stylizacje są w tym najlepsze. Mocny, wyrazisty i nieco buntowniczy look pozwoli Ci wyrazić emocje w niewerbalny sposób. Okres dojrzewania nie należy do najłatwiejszych. Obowiązki, oczekiwania, nakazy, zakazy. Każdy nastolatek to musi przerobić. Zamiast ciągle narzekać i psuć sobie humor, lepiej manifestować swoje nastawienie. Rebel został do tego wręcz stworzony, więc masz do tego wiele możliwości! Zastanawiasz się jak? Postaw na bluzę z charakterystycznym hasłem „I DO WHAT I WANT TO DO”, które wyraża więcej niż tysiąc słów. Z czym ją zestawić? Czarne legginsy z białymi lampasami będą pasowały idealnie! Powodów do pokochania rebelowego stylu jest mnóstwo. Baw się modą i daj upust swojej kreatywności. Nie obawiaj się, że coś nie wyjdzie. Jeśli nie zaryzykujesz, nigdy się nie dowiesz! A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego stylu, zapraszamy do zapoznania się z artykułem Szybki i wściekły. Rebelowe stylizacje młodego trendsettera.