News

 • 2020-06-09

  Wygodne jeansowe szorty? Zobacz nadchodzące trendy!

  Wygodne jeansowe szorty? Zobacz nadchodzące trendy!

  Wygodne jeansowe szorty? Zobacz nadchodzące trendy! Każdy dzień przynosi coraz więcej ciepła. Zapach lata już unosi się w powietrzu. Też to zauważyliście, prawda? Tegoroczne wakacje niewątpliwie będą trochę inne niż te, które znacie z przeszłości, ale sytuacja wygląda coraz bardziej obiecująco. Możecie powoli pozwalać sobie na rekreacyjne spacery i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. A to oznacza, że potrzebujecie atrakcyjnych kreacji, które ściągną na Was wszystkie spojrzenia! W tym artykule skupiamy się na niezbędnych latem szortach, a dokładniej – na ich jeansowych modelach. Zobacz, co przygotowaliśmy w naszym sklepie dla modnych dziewcząt i chłopaków!

 • 2020-06-05

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie!

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie!

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie! Nie od dziś wiadomo, że T-shirt to najlepszy nośnik dla eksponowania wartości, jakimi kierujemy się w życiu. Na koszulce może się znaleźć dosłownie wszystko – od nazw ulubionych zespołów sportowych czy muzycznych, przez wizerunki popkulturowych bohaterów, aż po własne nadruki, które ogranicza jedynie wyobraźnia. Chcąc wybić się z tłumu, zapewnij sobie T-shirty rzucające się w oczy. Jeśli szukasz inspiracji, zapoznaj się z naszymi propozycjami. W tym artykule zbieramy dla Ciebie niektóre z najciekawszych modeli koszulek dla chłopaków. Zobacz, co będzie na topie tego lata!

 • 2020-06-02

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo!

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo!

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo! Zakończenie roku szkolnego to zawsze okazja, by zrobić doskonałe wrażenie na towarzystwie. Tak, jak się pokażesz, na dwa miesiące zapamiętają Cie rówieśnicy i nauczyciele. Dlatego nie pozostawiaj niczego przypadkowi i z wyprzedzeniem zaplanuj swoją kreację na końcową akademię. To doskonała okazja, by wreszcie sięgnąć po nieco bardziej wyjściowe elementy garderoby, których może nie używasz na co dzień. Zobacz, co warto na siebie założyć w ten wyjątkowy dzień!

 • 2020-05-28

  Jak zostać trendsetterem w wakacje 2020? 5 stylistycznych porad

  Jak zostać trendsetterem w wakacje 2020? 5 stylistycznych porad

  Jak zostać trendsetterem w wakacje 2020? 5 stylistycznych porad Wakacje tuż tuż. Końcówka tego roku szkolnego nie należy do typowych i podobnie będzie z naszym letnim wypoczynkiem. Fakt, że musimy bardziej niż zwykle dbać o nasze bezpieczeństwo i higienę, wcale nie oznacza jednak, iż tegoroczne wakacje okażą się zmarnowanym okresem. Wręcz przeciwnie – to sposobność, by poświęcić więcej czasu sobie i swojemu rozwojowi. Możesz wtedy na przykład odświeżyć swój styl. Twoja szafa dawno nie widziała nowych ubrań? To dobry moment, by wymienić część garderoby i na nowo zacząć zadziwiać rówieśników! Może się okazać, że w wakacje 2020 przez ograniczenia w podróżach nieco więcej czasu spędzisz we własnym mieście. A to znakomita okazja, by rozpowszechnić w nim kilka nowych trendów…

 • 2020-05-15

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny Majówki sprzyjają wyjazdom, spacerom i spędzaniu czasu w gronie przyjaciół oraz rodziny. Przed Tobą zadanie polegające na tym, żeby połączyć strój wygodny z tym, co na topie. Dowiedz się, co założyć w weekend majowy, aby wyglądać atrakcyjnie, a zarazem cieszyć się pełną swobodą! Przedstawiamy 5 inspiracji na majówkową kreację.

 • 2020-05-12

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje Bywają dni, kiedy czujemy się jak gwiazdy rocka, innym razem chcemy zabłysnąć elegancją w oczach kogoś wyjątkowego, a niekiedy jedyne, na co mamy ochotę, to biec przed siebie, nie oglądając się na innych. Codziennie budzimy się z tą samą twarzą, choć skrywają się w nas różne oblicza, które potrzebujemy wyrazić. Na szczęście uniwersalność mody Reporter Young pozwoli Ci na prezentowanie się w wielu odsłonach przy oszczędnym zakupie. Jedna marynarka o wielu wcieleniach idealnie nada się na uroczystą okazję, wyjście do kina, spotkanie z przyjaciółmi czy jako codzienny strój do szkoły. Zobacz, jakie masz możliwości!