News

 • 2019-12-31

  Ciepłe i efektowne – wybieramy najlepsze czapki zimowe dla nastolatków

  Ciepłe i efektowne – wybieramy najlepsze czapki zimowe dla nastolatków

  Czasy, w których czapka traktowana była jako symbol obciachu, odeszły dawno w niepamięć. Obecne trendy jasno wskazują, że ta część garderoby nie tylko jest bardzo pożądana, ale i pomaga nadać całej stylizacji niebanalnego charakteru. W Reporter Young nie mogło więc zabraknąć propozycji dla młodych trendsetterów i trendsetterek, które nie tylko niesamowicie się prezentują, ale i pomagają przetrwać mroźne, zimowe dni! Do szkoły, na wyjście z paczką znajomych czy do szaleństw na śniegu - sprawdź, jakie znajdziesz u nas czapki na zimę i wybierz idealną dla siebie!

 • 2019-12-30

  Modny look na Sylwestra – sprawdź nasze propozycje!

  Modny look na Sylwestra – sprawdź nasze propozycje!

  Sylwester zbliża się wielkimi krokami, więc już najwyższy czas na skompletowanie outfitu na super imprezę! Bez względu na to, czy zamierzasz z kumpelami spędzić go na domówce czy na dyskotece, koniecznie dopracuj każdy element swojego wizerunku! Poniższe propozycje sprawią, że będziesz się bosko prezentować i wejdziesz w Nowy Rok w doskonałym humorze! Pełna blasku - cekiny, brokat i połyskujące dodatki!

 • 2019-12-11

  5 pomysłów na prezent Mikołajkowy dla nastolatka

  Nastolatkowie miewają różne oczekiwania względem mikołajkowych prezentów, co bardzo często utrudnia rodzicom proces zakupowy. Zastanawiasz się, co wartościowego mogłabyś ofiarować swojemu dziecku? Szukasz prezentu mocno osadzonego we współczesnych trendach? Jeśli tak, to doskonale trafiłaś! Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które z pewnością trafią w gust młodego trendsettera. Serdecznie zapraszamy do lektury!

 • 2019-11-21

  Wielki finał akcji Lubię! #niehejtuje w szkołach! Do udziału zaprosiliśmy 300 szkół z całej Polski.

  Od października do listopada 2019 trwał drugi i ostatni etap kampanii Lubię! #niehejtuję, mający na celu zachęcenie dzieci, szkół i klas z całej Polski, do propagowania pozytywnych zachowań i przeciwstawienia się hejtowi w Internecie.

 • 2019-11-21

  Gotowi na Święta? Reporter Young & Almatur zapraszają do udziału w konkursie!

  Gotowi na Święta? Reporter Young & Almatur zapraszają do udziału w konkursie!

  iPhone 11, trzy vouchery o wartości 1500 zł na wyjazdy zimowe z biurem podróży Almatur oraz pięć bonów o wartości 200 zł na zakupy w Reporter Young – to wszystko można wygrać w organizowanym przez Reporter Young konkursie.

 • 2019-11-18

  Reporter Young szuka modeli do sesji zdjęciowych!

  Specjalnie z myślą o nastolatkach organizujemy cykl castingów, mających na celu znalezienie nowych twarzy naszej marki. Castingi przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Wykorzystaj szansę, być może to Ty zostaniesz twarzą naszej marki! :)