WYPRZEDAŻ DO -70%

News

 • 2019-06-25

  Stylizacje weselne

  Stylizacje weselne

  4 modne stylizacje na wesele. Na co postawić, by oczarować gości? Sezon weselny już w pełni, a więc z pewnością mentalnie szykujesz się na jedną z takich imprez. Bajecznie piękna panna młoda u boku eleganckiego i szykownego pana młodego, nastrojowa sceneria pełna kwiatów i fantazyjnych kształtów… brzmi znajomo, prawda? Wraz z zaproszeniem na wesele pojawia się jednak mnóstwo wątpliwości, a jedną z nich jest magiczne pytanie, które brzmi, co ja ubiorę?!. Na szczęście, mamy dla Ciebie kilka propozycji, które pozwolą Ci oczarować wszystkich gości! Gwarantujemy, że będziesz się prezentować najlepiej (oczywiście zaraz po Pannie Młodej

 • 2019-06-03

  Zakończenie roku pełną parą. Na jaką stylizację postawić w tym roku?

  Zakończenie roku pełną parą. Na jaką stylizację postawić w tym roku?

  Koniec szkoły już za 3...2… 1! Nareszcie nadchodzą lepsze dni – pełne słońca, beztroski i błogiego lenistwa! Perspektywa doskonała, prawda? Zanim jednak to wszystko nastąpi, przed Tobą ostatni obowiązek, a mianowicie – uczestnictwo w akademii szkolnej! Jak się ubrać, by pozostawić po sobie dobre wrażenie? Które modele sukienek są odpowiednie na tę okazję? Usiądź wygodnie i zapoznaj się z treścią tego artykułu, a dzięki temu wkroczysz na jeszcze wyższy level w zakresie mody. Zapraszamy!

 • 2019-05-30

  Kampania społeczna LUBIĘ! #niehejtuje jako odpowiedź na problem hejtu w Internecie

  Kampania społeczna LUBIĘ! #niehejtuje jako odpowiedź na problem hejtu w Internecie

  Ruszyła kampania LUBIĘ! #niehejtuje organizowana przez markę odzieżową Reporter Young. W akcji udział biorą młodzi wokaliści: Carla Fernandes, Adam Kubera oraz AniKa Dąbrowska – uczestnicy i zwyciężczyni programu The Voice Kids 2.

 • 2019-04-18

  Aktywni na co dzień. Jak przekonać nastolatka do uprawiania sportu?

  Aktywni na co dzień. Jak przekonać nastolatka do uprawiania sportu?

  Nastolatkowie podobnie jak dorośli potrzebują odpowiedniej dawki motywacji do działania i mierzenia się z trudnościami lub… złymi nawykami. Masz wrażenie, że Twoja pociecha już w ogóle nie spędza czasu aktywnie, a w szkole miga się od zajęć z wychowania fizycznego przy każdej okazji? Internet, znajomi i imprezy to jedyne, co ją interesuje? Jeśli tak, to znaczy, że pora zadziałać! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zmotywować współczesnego nastolatka do ćwiczeń!

 • 2019-04-17

  Wielkanoc w wersji slow. Jak miło i przyjemnie spędzić święta?

  Wielkanoc w wersji slow. Jak miło i przyjemnie spędzić święta?

  Święta Wielkanocne to czas, który coraz chętniej wykorzystujemy na odpoczynek oraz spotkania z najbliższymi. Po całym tygodniu przygotowań, z ochotą zasiadamy do wspólnego posiłku, by celebrować cenne chwile w gronie rodziny. Co robić, by ten czas wykorzystać jak najprzyjemniej? Skorzystaj z filozofii slow life! Oto kilka cennych wskazówek, które pozytywnie wpłyną na jakość tegorocznych Świąt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem!

 • 2019-03-21

  Pierwszy dzień wiosny. Jak stylowo wkroczyć w nową porę roku?

  Pierwszy dzień wiosny. Jak stylowo wkroczyć w nową porę roku?

  Pierwszy dzień wiosny. Jak stylowo wkroczyć w nową porę roku? Wiosna jak co roku budzi w nas same pozytywne emocje i napawa do życia po mroźnej oraz wietrznej zimie. Co zrobić, by na dobre zażegnać aurę pełną refleksji i przygnębienia?Postawić na modę! Porządki w garderobie są wskazane każdemu, dlatego przygotuj się na nowości! Zamień smutne stylizacje na zestawy pełne wigoru i ciesz się z delikatnego podmuchu wiosny w swojej szafie! Przedstawiamy propozycje, dzięki którym każdy młody trendsetter i urocza trendsetterka, wkroczy modnie w...