News

 • 2020-06-05

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie!

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie!

  Modne T-shirty z napisami dla chłopaka. Bądź na topie! Nie od dziś wiadomo, że T-shirt to najlepszy nośnik dla eksponowania wartości, jakimi kierujemy się w życiu. Na koszulce może się znaleźć dosłownie wszystko – od nazw ulubionych zespołów sportowych czy muzycznych, przez wizerunki popkulturowych bohaterów, aż po własne nadruki, które ogranicza jedynie wyobraźnia. Chcąc wybić się z tłumu, zapewnij sobie T-shirty rzucające się w oczy. Jeśli szukasz inspiracji, zapoznaj się z naszymi propozycjami. W tym artykule zbieramy dla Ciebie niektóre z najciekawszych modeli koszulek dla chłopaków. Zobacz, co będzie na topie tego lata!

 • 2020-06-02

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo!

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo!

  Koniec roku szkolnego? Zobacz, jak wyglądać wystrzałowo! Zakończenie roku szkolnego to zawsze okazja, by zrobić doskonałe wrażenie na towarzystwie. Tak, jak się pokażesz, na dwa miesiące zapamiętają Cie rówieśnicy i nauczyciele. Dlatego nie pozostawiaj niczego przypadkowi i z wyprzedzeniem zaplanuj swoją kreację na końcową akademię. To doskonała okazja, by wreszcie sięgnąć po nieco bardziej wyjściowe elementy garderoby, których może nie używasz na co dzień. Zobacz, co warto na siebie założyć w ten wyjątkowy dzień!

 • 2020-05-15

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny

  Topowe stylizacje na weekend majowy – 5 pomysłów dla modnej dziewczyny Majówki sprzyjają wyjazdom, spacerom i spędzaniu czasu w gronie przyjaciół oraz rodziny. Przed Tobą zadanie polegające na tym, żeby połączyć strój wygodny z tym, co na topie. Dowiedz się, co założyć w weekend majowy, aby wyglądać atrakcyjnie, a zarazem cieszyć się pełną swobodą! Przedstawiamy 5 inspiracji na majówkową kreację.

 • 2020-05-12

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje

  Jedna marynarka w wielu odsłonach! Moda nie tylko na specjalne okazje Bywają dni, kiedy czujemy się jak gwiazdy rocka, innym razem chcemy zabłysnąć elegancją w oczach kogoś wyjątkowego, a niekiedy jedyne, na co mamy ochotę, to biec przed siebie, nie oglądając się na innych. Codziennie budzimy się z tą samą twarzą, choć skrywają się w nas różne oblicza, które potrzebujemy wyrazić. Na szczęście uniwersalność mody Reporter Young pozwoli Ci na prezentowanie się w wielu odsłonach przy oszczędnym zakupie. Jedna marynarka o wielu wcieleniach idealnie nada się na uroczystą okazję, wyjście do kina, spotkanie z przyjaciółmi czy jako codzienny strój do szkoły. Zobacz, jakie masz możliwości!

 • 2020-05-09

  Czapka z daszkiem? Sprawdź, którą wybrać!

  Czapka z daszkiem? Sprawdź, którą wybrać!

  Czapka z daszkiem? Sprawdź, którą wybrać! Niektórzy nie wyobrażają sobie wyjść bez niej z domu. Prawdziwi miłośnicy uważają ją za nieodłączny element swojego codziennego outfitu. Nie rozstają się z nią ani na chwilę, bo identyfikują się z tym, co reprezentuje. O jakim elemencie odzieży mowa? Oczywiście o czapce z daszkiem! W ulicznej modzie tej części garderoby po prostu nie może zabraknąć. Ale jaki model wybrać? Przecież jest ich tak wiele! Daszki krótsze, dłuższe, proste, zaokrąglone, czapki z regulacją rozmiaru i bez, gładkie i z nadrukami… Od tego bogactwa niejednemu trendsetterowi może zakręcić się w głowie. Ale Ty lepiej sprawdź, co na nią założyć!

 • 2020-05-06

  Bądź na topie – sprawdź, co się nosi!

  Bądź na topie – sprawdź, co się nosi!

  Nowy sezon czas zacząć! Okazji do wychodzenia z domu chwilowo nie ma, ale to wcale nie oznacza, że nie można wyposażyć swojej garderoby w nowe modne ciuchy! Prędzej czy później życie towarzyskie wróci do normy, a wtedy warto być gotowym. Dlatego dowiedz się, jakie ciekawe propozycje czekają na Ciebie wśród nowości sklepu ReporterYoung.pl.