News

 • 2019-12-31

  Ciepłe i efektowne – wybieramy najlepsze czapki zimowe dla nastolatków

  Ciepłe i efektowne – wybieramy najlepsze czapki zimowe dla nastolatków

  Czasy, w których czapka traktowana była jako symbol obciachu, odeszły dawno w niepamięć. Obecne trendy jasno wskazują, że ta część garderoby nie tylko jest bardzo pożądana, ale i pomaga nadać całej stylizacji niebanalnego charakteru. W Reporter Young nie mogło więc zabraknąć propozycji dla młodych trendsetterów i trendsetterek, które nie tylko niesamowicie się prezentują, ale i pomagają przetrwać mroźne, zimowe dni! Do szkoły, na wyjście z paczką znajomych czy do szaleństw na śniegu - sprawdź, jakie znajdziesz u nas czapki na zimę i wybierz idealną dla siebie!

 • 2019-12-11

  5 pomysłów na prezent Mikołajkowy dla nastolatka

  Nastolatkowie miewają różne oczekiwania względem mikołajkowych prezentów, co bardzo często utrudnia rodzicom proces zakupowy. Zastanawiasz się, co wartościowego mogłabyś ofiarować swojemu dziecku? Szukasz prezentu mocno osadzonego we współczesnych trendach? Jeśli tak, to doskonale trafiłaś! Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które z pewnością trafią w gust młodego trendsettera. Serdecznie zapraszamy do lektury!

 • 2019-11-21

  Wielki finał akcji Lubię! #niehejtuje w szkołach! Do udziału zaprosiliśmy 300 szkół z całej Polski.

  Od października do listopada 2019 trwał drugi i ostatni etap kampanii Lubię! #niehejtuję, mający na celu zachęcenie dzieci, szkół i klas z całej Polski, do propagowania pozytywnych zachowań i przeciwstawienia się hejtowi w Internecie.

 • 2019-11-21

  Gotowi na Święta? Reporter Young & Almatur zapraszają do udziału w konkursie!

  Gotowi na Święta? Reporter Young & Almatur zapraszają do udziału w konkursie!

  iPhone 11, trzy vouchery o wartości 1500 zł na wyjazdy zimowe z biurem podróży Almatur oraz pięć bonów o wartości 200 zł na zakupy w Reporter Young – to wszystko można wygrać w organizowanym przez Reporter Young konkursie.

 • 2019-11-07

  Akcja Andrzejki! Jak ze zwykłej sukienki zrobić ciekawe przebranie?

  Akcja Andrzejki! Jak ze zwykłej sukienki zrobić ciekawe przebranie?

  Halloween już za nami, ale nie oznacza to wcale, że nastał koniec passy ciekawych imprez. Już za kilkanaście dni czekają nas bowiem Andrzejki – najhuczniej obchodzone imieniny w Polsce. Zastanawiasz się nad tym, jaką przygotować stylizację na tę okoliczność?

 • 2019-10-22

  Jakie kurtki będą modne w tym sezonie?

  Jakie kurtki będą modne w tym sezonie?

  Przyjemna pogoda rozpieszczała nas przez cały październik, aż tu nagle pewnego poranka temperatura zrobiła niemiłą niespodziankę i spadła do bardzo niskich wartości. Jesień w pełni, cieplej nie będzie. To jest pewne. Mimo że do rozpoczęcia kalendarzowej zimy mamy jeszcze trochę czasu, to nie ulega wątpliwości, że pora już wystartować z poszukiwaniami ciepłej kurtki. Jakie modele dla nastolatków będą modne w tym sezonie?