% WYPRZEDAŻ WIOSENNA %

News

 • 2019-04-24

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach?

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach?

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach? Przez większość z nas majówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu całego roku. Przyjemna pogoda, gorące słońce i delikatny wietrzyk stanowią znakomitą zachętę do zwiedzania różnych miejsc, pieszych wędrówek oraz wypoczynku na łonie natury. Wielu wycieczkowiczów wybiera w tym okresie góry. Twoi rodzice planują taki wypad? W takim razie trzeba się spakować, a jak wiadomo na szlaku tez musisz wyglądać modnie! Spieszymy zatem z pomocą i przedstawiamy listę garderoby, która...

 • 2019-03-12

  Klasyka górą. 4 proste projekty, na które warto postawić

  Klasyka górą. 4 proste projekty, na które warto postawić

  Moda zmienną jest. Z tym zdaniem nie sposób dyskutować, ponieważ sami widzimy, jak błyskawicznie zmieniają się obowiązujące trendy. Kiedy wydawać by się mogło, że nareszcie docieramy do granic obecnego stylu, następuje wielkie booom. Moda się zmieniła. Trendy obierają zupełnie inny kierunek. Zjawisko to bywa bardzo frustrujące, nieprawdaż? Na szczęście, w całej tej zmiennej występują projekty, które zawsze będą na topie.

 • 2019-02-21

  Fashion goals, czyli gorące stylizacje z Instagrama

  Fashion goals, czyli gorące stylizacje z Instagrama

  Wiosna już coraz śmielej puka do naszych drzwi, dlatego też pora odświeżyć swoją garderobę! Gdy temperatura rośnie, a słońce świeci coraz mocniej i dłużej, budzimy się do życia z nową energią. Jak wiadomo, nic Ci tak nie doda motywacji, jak moda! Szukasz inspiracji? Zastanawiasz się, jak stworzyć stylizację, która zyska setki polubień na Instagramie? Jeśli tak, to znakomicie trafiłaś! Zainspiruj się z Reporter Young i rozpocznij tę wiosnę najmodniej, jak się tylko da! Zapraszamy!

 • 2019-02-19

  Jak nosić ramoneskę? 5 ciekawych sposobów

  Jak nosić ramoneskę? 5 ciekawych sposobów

  Jak nosić ramoneskę? 5 ciekawych sposobów Ramoneska to jeden z najciekawszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych elementów garderoby każdej trendsetterki. Stylowa i wciąż bardzo modna jest w stanie odmienić każdą, nawet pozornie nudną stylizację. Jak ją nosić, by za każdym razem osiągnąć efekt WOW? Czy ten nieśmiertelny klasyk sprawdzi się w każdej sytuacji? Przekonaj się, że szał na ramoneskę wciąż trwa i bądź na bieżąco z obecnymi trendami! Wiosennie i prosto, czyli klasyczny look młodej trendsetterki. Proste połączenia są zawsze w...

 • 2019-01-17

  Modny początek roku. Hasła na koszulkę, które zmienią Twój image

  Modny początek roku. Hasła na koszulkę, które zmienią Twój image

  W modzie każdy sezon charakteryzuje się czymś innym. Jednego razu panuje moda na słodkie koty, a znowu innym razem możemy cieszyć się fantazyjnymi koszulkami z motywem mopsa i jednorożców. Na co przyszła kolej w 2019 roku? Na oryginane hasła, które pozwalają wyrazić nastrój i stosunek do świata! Przekonaj się, jak brzmią najciekawsze propozycje!

 • 2018-12-13

  Roksana Węgiel – nastolatka, której głos kochają wszyscy Europejczycy

  Roksana Węgiel – nastolatka, której głos kochają wszyscy Europejczycy

  Wszystko to, co teraz dzieje się w moim życiu wydaje się bardzo odległe. Eurowizja, The Voice Kids, nagrywanie płyty, własna kolekcja ubrań… Tego nie da się opisać żadnymi słowami. Wiem jednak, że warto spełniać marzenia. Nawet te najskrytsze! – opowiada Roksana Węgiel w rozmowie z RY. RY: Roksana, masz dopiero 13 lat, a już podbiłaś serca wszystkich Europejczyków. Jakie to uczucie?