WYPRZEDAŻ DO -70%

News

 • 2019-07-05

  Jak się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? X praktycznych porad

  Jak się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? X praktycznych porad

  Sezon na garden party bez wątpienia możemy już uznać za rozpoczęty. Wakacje, czyli brak szkolnych obowiązków w połączeniu z wysoką temperaturą na zewnątrz, to znakomity czas na relaks i chill wśród natury. Pozostaje tylko jedno pytanie, a mianowicie – w co się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? Sukienka czy spodenki? Buty zakryte czy odkryte? Czapka czy kapelusz? Zostań z nami, a podpowiemy, co w tym sezonie jest najmodniejsze!

 • 2019-07-02

  Lato w mieście. 3 rodzaje zajęć, które urozmaicą Twoje wakacje

  Lato w mieście. 3 rodzaje zajęć, które urozmaicą Twoje wakacje

  Nuda doskwiera? Minął zaledwie miesiąc od zakończenia roku szkolnego, a Ty już czujesz delikatne znużenie codziennością? Jeśli tak, to… całkiem normalne! Przez 10 miesięcy ciągłych atrakcji (tych miłych i tych nie do końca przyjemnych) dostajesz od losu tyle czasu, że aż nie masz na siebie pomysłu! Na szczęście nie jesteś w tym sam. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które z pewnością odmienią wakacyjną aurę. Przekonaj się, jak mogą wyglądać najfajniejsze wakacje w mieście! Kto wie, może będzie to najlepszy czas w Twoim życiu?

 • 2019-06-19

  Holiday vibes. X rzeczy, które musisz zabrać na wakacje

  Holiday vibes. X rzeczy, które musisz zabrać na wakacje

  Lato w pełni! O tym, że wakacyjny klimat zagościł już na dobre, mamy szansę się przekonywać każdego dnia, gdy temperatura wskazuje powyżej 30 stopni Celsjusza. Długie dni, tropikalne wieczory, słoneczna aura i perspektywa wyjazdu w nieznane… Czy może być coś piękniejszego? Na pewno nie! Szykujesz się na wycieczkę marzeń i nie masz pomysłu, co ze sobą zabrać? Jeśli tak, to spokojnie. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek! Usiądź wygodnie i oddaj się przyjemnej lekturze. Zainspiruj się z Reporter Young!

 • 2019-06-05

  #niehejtuje, czyli STOP cyberprzemocy

  #niehejtuje, czyli STOP cyberprzemocy

  Problem przemocy rówieśniczej w sieci to temat powszechny, ale trudny. Mówienie o cyberprzemocy w sieci wymaga odwagi. Możliwość zamieszczenia Internecie filmików, zdjęć, a także wpisów otworzyła zupełnie nowe drzwi, do działań twórczych i pozytywnych ale też i krzywdzących i złych.. Czym jest cyberprzemoc i jak sobie z nią radzić? O tym i o wielu innych aspektach związanych z tym tematem przeczytasz w tym artykule. Zapraszamy do lektury!

 • 2019-04-24

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach?

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach?

  Ahoj przygodo, czyli co spakować na majówkę w górach? Przez większość z nas majówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu całego roku. Przyjemna pogoda, gorące słońce i delikatny wietrzyk stanowią znakomitą zachętę do zwiedzania różnych miejsc, pieszych wędrówek oraz wypoczynku na łonie natury. Wielu wycieczkowiczów wybiera w tym okresie góry. Twoi rodzice planują taki wypad? W takim razie trzeba się spakować, a jak wiadomo na szlaku tez musisz wyglądać modnie! Spieszymy zatem z pomocą i przedstawiamy listę garderoby, która...

 • 2019-03-12

  Klasyka górą. 4 proste projekty, na które warto postawić

  Klasyka górą. 4 proste projekty, na które warto postawić

  Moda zmienną jest. Z tym zdaniem nie sposób dyskutować, ponieważ sami widzimy, jak błyskawicznie zmieniają się obowiązujące trendy. Kiedy wydawać by się mogło, że nareszcie docieramy do granic obecnego stylu, następuje wielkie booom. Moda się zmieniła. Trendy obierają zupełnie inny kierunek. Zjawisko to bywa bardzo frustrujące, nieprawdaż? Na szczęście, w całej tej zmiennej występują projekty, które zawsze będą na topie.