ZBIERAJ PUNKTY I ZGARNIJ RABAT -40% na NOWĄ KOLEKCJĘ!

News

 • 2019-09-04

  REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

  REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

  Wyrazista. Buntownicza. Stylowa. Dokładnie takimi cechami możemy określić współczesną dziewczynę zadurzoną w rebelu. Wielki boom na ten styl trwa już od kilku sezonów i wcale nie zapowiada się na to, by cokolwiek miało ulec zmianie w tym kontekście. Zastanawiasz się, czy w rebelu będzie Ci do twarzy? Dlaczego warto mieć choćby jedną stylizację w takim stylu? Usiądź wygodnie i zapoznaj się z treścią tego artykułu.

 • 2019-09-02

  Witaj szkoło! Stylówki na dobry początek

  Witaj szkoło! Stylówki na dobry początek

  Szkolny dzwonek już delikatnie pobrzmiewa w uszach? Perspektywa powrotu do klasowej ławki wydaje się coraz bliższa? Jeśli tak, to pora rozpocząć przygotowania! Plecak, piórnik, zeszyty… i oczywiście nowy, odświeżony look! Zastanawiasz się, co będzie modne w tym sezonie? Poznaj nasze propozycje!

 • 2019-07-05

  Jak się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? X praktycznych porad

  Jak się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? X praktycznych porad

  Sezon na garden party bez wątpienia możemy już uznać za rozpoczęty. Wakacje, czyli brak szkolnych obowiązków w połączeniu z wysoką temperaturą na zewnątrz, to znakomity czas na relaks i chill wśród natury. Pozostaje tylko jedno pytanie, a mianowicie – w co się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? Sukienka czy spodenki? Buty zakryte czy odkryte? Czapka czy kapelusz? Zostań z nami, a podpowiemy, co w tym sezonie jest najmodniejsze!

 • 2019-07-04

  Lato nad morzem

  Lato nad morzem

  Lato nad morzem. 4 pomysły na aktywny wypoczynek Kąpiel w morzu, całodzienne opalanie i nieustanne spacery po molo mogą w końcu… znudzić. Cóż, niestety taka jest prawda! Wakacje - choć piękne – nie zawsze cieszą tak, jak powinny. A winna jest temu… organizacja! A raczej jej brak. Wybierasz się na wakacje z rodzicami i obawiasz się, że też Cię to spotka? Spokojnie! Mamy dla Ciebie listę rzeczy, które urozmaicą Twój czas. Zainteresowana? W takim razie usiądź wygodnie i… rób notatki! #postaw na sport! O tym, że sport to zdrowie pewnie...

 • 2019-07-02

  Lato w mieście. 3 rodzaje zajęć, które urozmaicą Twoje wakacje

  Lato w mieście. 3 rodzaje zajęć, które urozmaicą Twoje wakacje

  Nuda doskwiera? Minął zaledwie miesiąc od zakończenia roku szkolnego, a Ty już czujesz delikatne znużenie codziennością? Jeśli tak, to… całkiem normalne! Przez 10 miesięcy ciągłych atrakcji (tych miłych i tych nie do końca przyjemnych) dostajesz od losu tyle czasu, że aż nie masz na siebie pomysłu! Na szczęście nie jesteś w tym sam. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które z pewnością odmienią wakacyjną aurę. Przekonaj się, jak mogą wyglądać najfajniejsze wakacje w mieście! Kto wie, może będzie to najlepszy czas w Twoim życiu?

 • 2019-06-19

  Holiday vibes. X rzeczy, które musisz zabrać na wakacje

  Holiday vibes. X rzeczy, które musisz zabrać na wakacje

  Lato w pełni! O tym, że wakacyjny klimat zagościł już na dobre, mamy szansę się przekonywać każdego dnia, gdy temperatura wskazuje powyżej 30 stopni Celsjusza. Długie dni, tropikalne wieczory, słoneczna aura i perspektywa wyjazdu w nieznane… Czy może być coś piękniejszego? Na pewno nie! Szykujesz się na wycieczkę marzeń i nie masz pomysłu, co ze sobą zabrać? Jeśli tak, to spokojnie. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek! Usiądź wygodnie i oddaj się przyjemnej lekturze. Zainspiruj się z Reporter Young!