ZBIERAJ PUNKTY I ZGARNIJ RABAT -40% na NOWĄ KOLEKCJĘ!

News

2019-01-17

Modny początek roku. Hasła na koszulkę, które zmienią Twój image

Modny początek roku. Hasła na koszulkę, które zmienią Twój image

Modny początek roku. Hasła na koszulkę, które zmienią Twój image

W modzie każdy sezon charakteryzuje się czymś innym. Jednego razu panuje moda na słodkie koty, a znowu innym razem możemy cieszyć się fantazyjnymi koszulkami z motywem mopsa i jednorożców. Na co przyszła kolej w 2019 roku? Na oryginane hasła, które pozwalają wyrazić nastrój i stosunek do świata! Przekonaj się, jak brzmią najciekawsze propozycje!

I DON’T CARE. I KNEW TOO MUCH

modny rok

Życie nastolatki nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Trudne wypracowania, skomplikowane testy, konflikty z rówieśnikami oraz resztą świata... To wszystko nieźle potrafi dać w kość. W takich sytuacjach pragniemy choćby na chwilę odciąć się od świata i zaznać odrobinę spokoju. Jak to najlepiej wyrazić? Za pomocą fantastycznej koszulki z napisem I DON’T CARE. I KNEW TOO MUCH z grafiką niesfornego kota w więzieniu! Zabawnie? Dosadnie? Dokładnie tak, jak powinno być!

BETTER TO BE LATE THEN ARRIVE UGLY

Ten slogan jest z pewnością bliski sercu każdej trendsetterki. Zgodnie ze starym przysłowiem jak Cię widzą, tak Cię piszą,zawsze należy dbać o swój wizerunek! Wielkie rzeczy wymagają nieraz ogromnych poświęceń , a odrobina spóźnienia to przecież nie koniec świata! Pamiętaj, że niezależnie od okoliczności, musisz czuć się dobrze sama ze sobą! Załóż koszulkę z hasłem BETTER TO BE LATE THEN ARRIVE UGLY i rozbaw swoich znajomych. Może dzięki temu wybaczą Ci następne spóźnienie?

BEST FRIENDS

modny rok

Koszulka najlepszej przyjaciółki , czyli model, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Młodzieżowy t-shirt z napisem BEST FRIEND wpasuje się znakomicie w każdą z Twoich stylizacji, a jego oryginalna forma z pewnością zrobi ogromne wrażenie na znajomych! Chcesz być zauważona? Postaw na niebanalne rozwiązanie i ciesz się modnym wyglądem!

SORRY NOT SORRY

Oto propozycja dla zbuntowanych nastolatek, które dobrze wiedzą, czego chcą! T-shirt z nadrukiem SORRY NOT SORRY w doskonały sposób pomoże wyrazić drzemiący w Tobie potencjał. Ten sarkastyczny napis na delikatnym tle fantazyjnych kwiatów pomoze pokazać Twoje słodko-gorzkie oblicze, dzięki czemu poczujesz się jeszcze lepiej we własnej skórze! Intrygujące? Przekonaj się sama!

BORED. Dear Future I’m ready!!! YOUR TURN

modny rok

Nie zapominamy również o żądnych przygód trendsetterach, którzy też chcieliby wyrazić swój nastrój za pomocą mody. Zacznijmy od absolutnego numeru jeden na rok 2019, a mianowicie od t-shirtu z wyrazistym i mocnym nadrukiem BORED. Dear Future. I’m ready. Idealny napis dla ciekawego świata nastolatka, który już wie, że z życia trzeba czerpać jak najwięcej dobrego! Z czym zestawić tak odważną koszulkę? My stawiamy na szare joggery MANIFESTO, które świetnie podkreślają młodzieżowy look tego t-shirtu!

DON’T LOOK BACK

modny rok 3

Trudny dzień? Miesiąc? A może rok? To normalne! Złe rzeczy się zdarzają, dlatego najlepiej się od nich... odciąć! Koszulka z napisem DON’T LOOK BACK to doskonały sposób na to, by powiedzieć swojej przeszłości dość! Przyszłość i teraźniejszość stoi przed nami otworem, dlatego nie warto stale oglądać się za siebie! Zakomunikuj to światu! Proste rozwiązania są zawsze najlepsze!

POSITIVE VIBES POSITIVE MIND

I na sam koniec coś dla niepoprawnego optymisty, a mianowicie koszulka z nadrukiem POSITIVE VIBES POSITIVE MIND! Potrafisz się cieszyć z małych rzeczy? Patrzysz na życie przez różowe okulary? Koszulka z tak optymistycznym przekazem to zatem idealna propozycja dla Ciebie! Pokaż innym, jak ważne jest pozytywne nastawienie do świata! Kto jak nie Ty? Moda zmienną jest. Z tym stwierdzeniem nie warto dyskutować, ponieważ nowe tredy zaskakują nas na każdym kroku. Hasło na koszulce to stylowy dodatek, który w znakomity sposób podkreśli Twoją osobowość, a ponadto pozwoli Ci się wyróżnić z tłumu. Chcesz
dobrze rozpocząć rok 2019? Postaw na koszulkę z ciekawym nadrukiem i twórz najwspanialsze stylizacje! Do odważnych świat należy!