News

 • 2018-05-15

  5 wskazówek jak dobrać koszulę dla dziecka przez internet

  Zakupy w sieci to rozwiązanie bardzo chętnie stosowane przez wiele osób. Jest to świetna opcja zwłaszcza wtedy, gdy nie ma możliwości zakupienia danych rzeczy w sklepach stacjonarnych, bo na przykład mieszka się w małej miejscowości. Kupowanie w sieci zaoszczędza też czas i nieraz pozwala na oszczędności finansowe. Możesz więc zdecydować się na nie nawet wtedy, gdy szukasz koszuli dla swojego...

 • 2018-05-08

  Ubrania dla dzieci - jakie tkaniny wybierać, by dziecko dobrze się w nich czuło?

  Wybierając ubrania dla dzieci, warto zwracać uwagę na coś więcej niż tylko ich piękny wygląd i modny charakter. Szybko może się okazać, że śliczne ubrania są niewygodne w noszeniu i dziecko kategorycznie odmawia ich wkładania bądź też je nosi, ale czuje się w nich fatalnie. Skutki źle dobranej odzieży mogą też być jeszcze poważniejsze: nadmierne pocenie, odparzenia, a nawet reakcje alergiczne....

 • 2018-05-01

  Top 5 wśród najmodniejszych stylizacji wiosennych dla nastolatki

  To już oficjalne! Wiosna nareszcie zagościła na stałe! Temperatura rośnie, słońce coraz odważniej przebija się przez chmury. Co to oznacza dla modowych freaków? Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Pora odświeżyć szafę i zdobywać świat! Zapoznaj się z 5 najmodniejszymi stylizacjami młodzieżowymi na ten sezon i oczaruj wszystkich swoim lookiem!

 • 2018-04-24

  Jak łączyć ze sobą kolory ubrań w stylizacjach dla dzieci?

  Skomponowanie ciekawej i modnej stylizacji dla dziecka to czasami ogromne wyzwanie dla rodzica. O ile kobiety posiadają szósty zmysł i takie rzeczy przychodzą im znacznie łatwiej, to mężczyźni miewają z tym czasami problem. Obecnie modę dziecięcą cechuje różnorodność – wszystkie te naszywki, nadruki i kolory - fakt, można się w tym nieźle pogubić.

 • 2018-04-17

  Wiosenna kurtka dla nastolatka – na co zwracać uwagę przy jej zakupie?

  Zieleń w parkach, śpiewające o poranku ptaki, tłumy ludzi nad Wisłą – już śmiało możemy uznać, że wiosna króluje za oknami naszych domów. Mimo, że ta pora roku najczęściej kojarzy się z przyjemną aurą, słońcem w pełni oraz lekkim i delikatnym wiatrem, to nie należy zapominać o tych mniej przyjemnych, deszczowych dniach. Pogoda zmienną jest, a już szczególnie w tym okresie.