News

 • 2019-09-10

  Dzień chłopaka. Na jaki prezent warto postawić?

  Nie jest z nimi łatwo, ale bez wątpienia byłoby bez nich nudno. Mowa oczywiście o chłopcach, którzy już niebawem obchodzą swoje coroczne święto. Jeżeli sama oczekujesz prezentu 8 marca, to lepiej pamiętaj o magicznej dacie, jaką jest 30 września. Nie masz pomysłu na prezent? Zastanawiasz się jak spędzić Dzień Chłopaka ze swoim ukochanym? Spokojnie! Z pewnością coś na to zaradzimy!

 • 2019-09-04

  REBELOWE LOVE. Dlaczego warto zadurzyć się w rebelowym looku?

  Wyrazista. Buntownicza. Stylowa. Dokładnie takimi cechami możemy określić współczesną dziewczynę zadurzoną w rebelu. Wielki boom na ten styl trwa już od kilku sezonów i wcale nie zapowiada się na to, by cokolwiek miało ulec zmianie w tym kontekście. Zastanawiasz się, czy w rebelu będzie Ci do twarzy? Dlaczego warto mieć choćby jedną stylizację w takim stylu? Usiądź wygodnie i zapoznaj się z...

 • 2019-09-02

  Witaj szkoło! Stylówki na dobry początek

  Szkolny dzwonek już delikatnie pobrzmiewa w uszach? Perspektywa powrotu do klasowej ławki wydaje się coraz bliższa? Jeśli tak, to pora rozpocząć przygotowania! Plecak, piórnik, zeszyty… i oczywiście nowy, odświeżony look! Zastanawiasz się, co będzie modne w tym sezonie? Poznaj nasze propozycje!

 • 2019-07-05

  Jak się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? X praktycznych porad

  Sezon na garden party bez wątpienia możemy już uznać za rozpoczęty. Wakacje, czyli brak szkolnych obowiązków w połączeniu z wysoką temperaturą na zewnątrz, to znakomity czas na relaks i chill wśród natury. Pozostaje tylko jedno pytanie, a mianowicie – w co się ubrać na przyjęcie w ogrodzie? Sukienka czy spodenki? Buty zakryte czy odkryte? Czapka czy kapelusz? Zostań z nami, a podpowiemy, co w...

 • 2019-07-05

  Bezpieczne wakacje, czyli 5 kwestii o które warto zadbać.

  Okres wakacyjny to szczególny moment dla całej rodziny. Końcówka czerwca, lipiec oraz sierpień to doskonały moment na długo wyczekiwany urlop dla każdego. Szykujecie się na wyjazd nad polskie morze? Wakacje za granicą? A może w grę wchodzi wyjazd w góry?

 • 2019-07-04

  Lato nad morzem