WYPRZEDAŻ do -50%!

News

 • 2018-07-09

  Pakowanie nie takie straszne, czyli jak zrobić to mądrze

  Wyjazdy na kolonię oraz obozy to dla dzieci i rodziców wielkie przeżycie, szczególnie w sytuacji, kiedy jest to ich pierwszy raz. Zanim jednak pożegnasz swoją pociechę na kilka lub kilkanaście dni, musisz upewnić się, że w jej walizce znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy, które z łatwością znajdzie.

 • 2018-06-29

  Jak nosić szorty? Letnie stylizacje z krótkimi spodenkami w roli głównej

  Szorty to absolutny „must have” podczas letnich upałów! Żadna z części garderoby nie jest tak wygodna, funkcjonalna i uniwersalna, jak krótkie spodenki. Swobodne, luźne i niesamowicie modne szorty stanowią znakomitą bazę do wielu dziewczęcych stylizacji. Lato zagościło już na dobre w całej Polsce, a więc przekonajmy się z czym nosić krótkie spodenki w tym sezonie!

 • 2018-06-13

  Uczniowskie stylizacje na zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego to zapewne jeden z najbardziej oczekiwanych dni w życiu każdego dziecka. Od teraz, przez najbliższe dwa miesiące, spędzające sen z powiek pobudki zamienią się w labę pełną zabawy i lenistwa. Nareszcie przerwa!

 • 2018-06-07

  Eleganckie lato! 5 modnych stylizacji dla chłopaka na gorące dni

  Niezależnie od upodobań nastolatka, niektóre okazje wręcz wymagają eleganckiej odzieży. Jak wiadomo, mało który młody gentelman lubi bezproblemowo zakładać oficjalne ubrania. Ze względu na tę właśnie niechęć do eleganckiego stylu, dla wielu rodziców zakupy odzieżowe dla nastolatka są nie lada wyzwaniem. Jak temu sprostać? W jaki sposób łączyć oficjalne, chłopięce elementy garderoby dla...

 • 2018-06-04

  TOP 5 STYLIZACJI ZE ZWIERZĘCYM MOTYWEM DLA NASTOLATKÓW

  Wakacje tuż tuż, więc to chyba najwyższa pora na szybki przegląd garderoby i uzupełnienie wszelkich braków, prawda? Dla tych, którzy w natłoku codziennych uczniowskich spraw, nie mieli czasu na zapoznanie się z najgorętszymi trendami, przygotowaliśmy vademecum, które pozwoli nadrobić wszystkie zaległości w kwestii mody. W końcu każdy powinien stylowo i z rozmachem zacząć wakacje! To jak, gotowi...

 • 2018-05-28

  Stylizacje z bomberką w roli głównej, czyli hit wiosny 2018!

  Bomberka to wciąż najgorętsza z propozycji kurtek wiosennych dla dziewczyn, która obowiązkowo musi się znaleźć w szafie każdej młodej trendsetterki! Inspirowane okryciami amerykańskich pilotów, a konkretnie MA – 1, dzisiaj przybierają bardzo kobiecą odsłonę. Niezwykle lekkie i dziewczęce modele, znalazły rzeszę fanek na całym świecie.