Dziewczyna 

Ubrania dla dziewczyn w wieku od 7 do 15 lat.

Dziewczęca kolekcja Reporter Young idealnie odpowiada na potrzeby współczesnej młodzieży. Projektanci marki czerpią inspiracje od najlepszych firm odzieżowych, dopasowując ofertę do  młodych dziewcząt. Dzięki temu ubrania dla dziewczynek naszej marki pomagają już od najmłodszych lat kreować własny styl. Oferta Reporter Young obejmuje zarówno ponadczasowe klasyki, jak i sezonowe hity, każda młoda dziewczyna znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.      Modna odzież dziewczęca do szkoły i na co dzień od Reporter Young

Reporter Young prezentuje szeroką ofertę przeznaczoną dla młodszych użytkowniczek, które powoli odkrywają świat mody. Dlatego odzież dziewczęca młodzieżowa w naszym sklepie to prawdziwy kalejdoskop kolorów i deseni, nawiązujących do bieżących trendów. Kolekcja obejmuje zarówno ubrania dla dziewczynek w wieku 8 lat, jak i tych 10- i 12-letnich. Bieżąca linia sezonu wiosna/lato pozwala na chwilę zapomnieć o szarzyźnie za oknem, a to dzięki wykorzystaniu ciepłych, intensywnych barw w odważnych połączeniach. Reporter Young to nie tylko ciekawe rozwiązania stylistyczne, ale również wysoka jakość wykonania.

Odzież dla dziewczyn została wyprodukowana wyłącznie z dobrych gatunkowo materiałów, które przepuszczają powietrze i nie odkształcają się po wypraniu. Dzięki temu ubrania są wygodne i przewiewne i zachowują piękny wygląd na dłużej.

Koszule, t-shirty, spodnie i dodatki dla dziewczyn od 7 do 15 lat

Ubrania dla dziewczyn to nie lada wyzwanie dla projektantów. Jednak w Reporter Young udało nam się skomponować stroje odpowiednie dla dziewcząt dopiero wkraczających w dorosłość. Za pośrednictwem sklepu internetowego można zakupić wszystkie artykuły dostępne w bieżącej kolekcji marki, bez wychodzenia z domu. Znajdziemy tutaj zarówno ubrania do szkoły dla dziewczyn, jak i pozycje idealne na pierwsze, wieczorne wyjścia. W tym roku dominują wzory z pieskami, które idealnie prezentują się na koszulkach i bluzach, przedstawione w nietuzinkowych aranżacjach. Nie zabrakło również motywów z jednorożcem, który obecnie bije rekordy popularności, nie tylko w branży odzieżowej.