DODATKI 

Dodatki dla chłopców: czapki, skarpety, worki

W trakcie przeglądania garderoby na najbliższy sezon, nie można zapominać o modnych dodatkach, które są dopełnieniem codziennego stroju każdego chłopaka. Projektanci Reporter Young nie boją się łamać zasad, dlatego nasze czapki, plecaki i skarpetki są zaprojektowane z przymrużeniem oka i na pewno przypadną do gustu każdemu młodemu buntownikowi. Humorystyczne motywy i kontrastowe kolory urozmaicą każdą stonowaną chłopięcą stylówkę,, jeśli ktoś woli bardziej zachowawcze ubrania.

Oryginalne czapki dla chłopców na każdą porę roku

Dzięki Reporter Young już żaden chłopak nie zapomni o nakryciu głowy w mroźny, zimowy dzień, ponieważ czapki Reporter Young chce się nosić nie dlatego, że jest zimno, ale dlatego, że są fajne! Czapki z ciekawymi nadrukami nie tylko skutecznie chronią głowę przed zimnem, ale również  pozwalają się wyróżnić wśród szarego tłumu przechodniów. Nie bez powodu stawiamy na intensywną kolorystykę i kontrastowe połączenia - w końcu szczególnie zimą warto poprawić sobie humor odrobiną koloru. Reporter Young posiada również szeroką ofertę czapek z daszkiem, które są dalekie od rutyny, dzięki dopracowanym projektom, perfekcyjnie dobranym kolorom i zwracającym uwagę napisom Czapki z daszkiem Reporter Young nawiązują do uwielbianego przez młodych stylu ulicznego  i są niezwykle prostym i efektownym sposobem na dodanie pazura całej stylizacji.

Kolorowe skarpetki chłopięce – wygodne i stylowe dopełnienie każdej stylizacji.

Również kolekcja skarpetek Reporter Young jest bardzo daleka od rutyny. Można w niej znaleźć całą paletę barw, często w kontrastowych połączeniach. Takie skarpetki to fajny wyróżnik każdego młodego chłopaka – pokazują jego dystans do siebie, poczucie humoru i nieszablonowe podejście do mody. Warto nosić je z lekko podwiniętymi spodniami, dzięki czemu oryginalne skarpetki będą jeszcze bardziej widoczne. W sklepie Reporter Young znajdziemy skarpetki z krzyżówkami, kosmitami, kolorowymi puzzlami czy hamburgerami, które nawiązują do współczesnej popkultury.

Worki do szkoły dla chłopców.

Plecaki w formie worków podbijają serca młodych ludzi na całym świecie, dlatego nie mogło ich również zabraknąć w młodzieżowej kolekcji Reporter Young. Ten niezwykle wygodny dodatek jest bardzo praktyczny i wygodny, ponieważ pozwala każdemu chłopakowi zabrać w drogę wszystkie potrzebne przedmioty, bez niepotrzebnego napełniania kieszeni! Worki wykonano z odpornego na zachlapania poliestru, dlatego można je nosić również w trakcie ulewnego deszczu lub wyprać w razie potrzeby. Każdy model dostępny w sklepie wyróżnia się niebanalnym projektem, który dodatkowo podkręci stylizację młodego trendsettera.

Gadżety na różne okazje – do koloru, do wyboru!  

Od niedawna w ofercie Reporter Young pojawiły się gadżety na różne okazje – od gumek do mazania w kształcie trupich czaszek, pieczątek z napisem „like” oraz „dislike”, aż po długopisy w kształcie kotów i psów. Oferta gadżetów jest precyzyjnie wyselekcjonowana pod kątem pory roku, okazji oraz tego, co w danym czasie najbardziej kręci wymagających nastolatków. Gadżety są zabawne, ciekawe i… wzbudzające zachwyt rówieśników :)

Menu

Szukaj