MARYNARKI 

Marynarki dla chłopców

Z pewnością każdy chłopiec w wieku szkolnym ma w swojej szafie wyjściowy garnitur na ważne uroczystości szkolne lub rodzinne. Jednak warto się również zaopatrzyć w bardziej casualową marynarkę, idealną do stylizacji bardziej codziennych. Marynarki Reporter Young to odpowiedź na potrzeby chłopaków, którzy muszą założyć marynarkę, ale nie chcą wyglądać zbyt poważnie oraz dla tych, którzy są już na tyle świadomi mody, że marynarkę potrafią wystylizować w bardzo nonszalancki sposób.


Marynarka jako element stylowego garnituru!

Marynarki Reporter Young można skompletować z dopasowanymi stylistycznie spodniami, tworząc garnitur idealny na każdą, nawet najbardziej odświętną okazję. Garnitury z Reporter Young mają bardzo dobrą konstrukcję, precyzyjnie dobrane materiały i wysoką jakość wykończenia. Są niezwykle stylowe, eleganckie i idealne na każdą, nawet najbardziej wymagającą uroczystość.

Młodzieżowe marynarki dla chłopaków na co dzień i od święta

Sięgając po marynarki Reporter Young, każdy młody chłopak może nadać swojej stylizacji elegancji i modowego powiewu świeżości. Dzięki zastosowaniu stonowanych barw oraz precyzyjnie dobranych materiałów, marynarki Reporter Young  bardzo dobrze komponują się z kontrastowymi motywami, obecnymi na koszulach czy T-shirtach. W naszej ofercie dostępne są też marynarki chłopięce sportowe, które dzięki wbudowanemu kapturowi wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo.

Tak jak w przypadku garnituru, marynarka podkreśla formalny charakter stroju, tak skomponowana z jeansami nadaje stylizacji mnóstwo młodzieńczej świeżości i modowego sznytu. Marynarki młodzieżowe chłopięce są bardzo uniwersalne, można nosić je w towarzystwie cienkiego golfa, koszuli w fantazyjne wzory oraz T-shirta z modnym nadrukiem. Ten sam model może się sprawdzić w dwóch, zupełnie odmiennych stylizacjach, dlatego stanowi wspaniałą bazę wyjściową. Marynarki Reporter Young wykonano z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu dobrze układają się na ciele i idealnie dopasowują się do sylwetki.

Menu

Szukaj