BLUZY 

Młodzieżowe bluzy dla chłopców: rozpinane, z kapturem, wkładane przez głowę

Stylowa bluza, bez względu na jej fason, jest absolutnym must-have’em w szafie każdego, młodego mężczyzny. Bluzy dla chłopca są bardzo wygodne i uniwersalne, sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji. Kolekcja Reporter Young jest niezwykle różnorodna - znajdziemy tutaj bluzy rozpinane i z kapturem, zdobione ciekawymi i nowoczesnymi motywami, przedłużane lub wkładane przez głowę. Wszystko w szerokiej gamie kolorów, printów, motywów znanych ze świata mediów społecznościowych czy sportu. Dzięki nim każdy nastolatek z łatwością znajdzie coś dla siebie, co podkreśli jego styl - w szkole, w domu czy na wyjściu z kolegami.
Rozpinane bluzy dla chłopców – absolutna wygoda na co dzień!

Dla większości mężczyzn, również tych najmłodszych, wygoda jest najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze stroju. Dlatego bluzy rozpinane dla chłopców Reporter Young cieszą się ogromnym powodzeniem. Taką bluzę można szybko założyć lub w razie potrzeby zdjąć, można nosić ją zapiętą pod szyję lub rozpiętą, w towarzystwie stylowej koszulki. Ciekawym rozwiązaniem są też bluzy bejsbolówki chłopięce, które w Reporter Young ozdobiono fajnymi sloganami i ciekawymi połączeniami kolorystycznymi.

Chłopięce bluzy z kapturem - idealne nie tylko do szkoły

Kaptur przy bluzie chroni przed wiatrem i deszczem, a także pomaga ukryć… nieciekawe uczesanie, jeśli wstało się za późno do szkoły. Jednak przede wszystkim bluzy z kapturem są kwintesencją stylu zwanego streetwear’em, czyli mody młodzieżowej, która daje dawkę pewnego luzu pomieszanego z wysublimowaniem. Bluzy z kapturem dla chłopca marki Reporter Young są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami ze świata mody ulicznej. W zależności od potrzeb młodych klientów, w ofercie znajdziemy zarówno typowo sportowe bluzy, idealne dla aktywnych, jak i bluzy bardziej lifestylowe, nawiązujące do najbardziej popularnych motywów współczesnej popkultury.


Chłopięce bluzy z nadrukami – manifest indywidualnego stylu

Bluza jest elementem garderoby, który dominuje w szafach większości młodych mężczyzn. Nic w tym dziwnego, bowiem modne bluzy młodzieżowe z nadrukiem to często kwintesencja całej stylizacji i najprostszy sposób, żeby zamanifestować swoje poglądy i styl, jaki się uwielbia.  Reporter Young przygotował ciekawą kolekcję biało-czarnych i kolorowych bluz, zdobionych precyzyjnie zaprojektowanymi nadrukami, które już od kilku lat są wyróżnikiem marki.  Każdy sezon to nowa kolorystyka, nowe motywy i nowe fasony, które niezmiennie oscylują wokół rebelowego lub freakowego podejścia do mody młodzieżowej


Menu

Szukaj