Aby odebrać zamówienie klient musi podać NUMER ZAMÓWIENIA, lub nazwisko na jakie została zamówiona paczka.

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne metki oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Przy zamówieniach za pośrednictwem GLS nie ma możliwości płatności kartą płatniczą, możliwa jest jedynie płatność BLIKIEM.

Przy zamówieniach za pośrednictwem Poczty Polskiej:

- w punkcie odbioru można zapłacić kartą,

- przy zamówieniach kurierem jest możliwa płatność kartą płatniczą

Informacje znajdziesz TUTAJ.

Takie praktyki w marce REPORTER YOUNG nie mają miejsca. Zmiana ceny na wyższą wraz ze wprowadzeniem przeceny jest niezgodne z prawem. Ustalanie cen, oraz ich ewentualne zmiany odbywają się przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży.

Aby wypisać się z newslettera, oraz widomości SMS/MMS należy wysłać e-mail na adres stop@reporteryoung.pl lub stop@reporteryoung.com z tytułem „REZYGNACJA Z SUBSKRYPCJI”, z konta pocztowego podając w treści adres email do wypisania, oraz numer telefonu. Nie jest koniecznością podawania powodu wypisu z subskrypcji. Wypisane się z newslettera lub wiadomości SMS/MMS nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki dokonywanej przed wypisaniem się.

Loading...