DODATKI 

Modne dodatki dla dziewczyn.

Nic tak nie dopełnia całej stylizacji, jak odpowiednio dobrane dodatki, które często są taką wisienką na torcie. Doskonale wiedzą o tym zarówno dorosłe kobiety, jak i nastolatki, które chętnie sięgają po ciekawą biżuterię lub inne, wyraziste elementy, podkreślające ich styl. Dodatki w Reporter Young sprawiają, że nawet w pochmurny dzień pojawia się uśmiech na  twarzach młodych klientek! Projektanci zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół i potraktowali dodatki z przymrużeniem oka, tak charakterystycznym dla nastolatków, dzięki czemu wszystkie czapki, plecaki czy skarpetki stają się obiektem pożądania wszystkich koleżanek z klasy.


Czapki dla dziewczynek – zwariowane nakrycie głowy na każdą porę roku.

W dzisiejszych czasach czapka nie jest już nieprzyjemną koniecznością w trakcie zimy, a bardziej stylowym dodatkiem – bez względu na porę roku. Dlatego również w kolekcji Reporter Young nie mogło zabraknąć czapek dla dziewcząt z charakterem.Już dosłownie za kilkanaście złotych można zaopatrzyć się w twarzowe nakrycie głowy, zdobione kolorowymi nadrukami i zwariowanymi napisami. Czapki wykonano z miłego w dotyku materiału, który idealnie układa się na głowie. Każdy model dostępny jest w dwóch rozmiarach, dzięki czemu łatwiej go można dopasować. Oprócz czapek, niezwykle twarzowe i ciepłe - zwłaszcza zimą - są kominy, które można kolorystycznie dopasować do całej stylizacji.

Kolorowe skarpetki i inne dodatki, które urozmaicą każdą stylizację! 

Idealnym sposobem na poprawę humoru będą skarpetki ze zwariowanymi nadrukami. Reporter Young prezentuje kolorową kolekcję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wśród skarpet nie zabrakło wzorów z kotami i psami, które prezentują się niezwykle wdzięcznie na stopach. Ogromnym powodzeniem cieszą się również motywy lodów, donutów czy emotikonek, czyli wszystkich tych tematów, które są tak bliskie światu każdej nastolatki. Oprócz skarpet, w kolekcji możemy znaleźć piżamy z młodzieżowymi sloganami lub uwielbianymi wizerunkami piesków.

Gadżety szkolne i sezonowe – niezwykłe źródło inspiracji!

Od niedawna Reporter Young oferuje również serię wyjątkowych gadżetów dekoracyjno-użytkowych, precyzyjnie wyselekcjonowanych pod kątem okazji i zainteresowań nastolatek. Największą popularnością cieszą się gumki do mazania w kształcie szminek do ust, pieczątki z napisem „like it”, kolorowe długopisy w kształcie kotków lub piesków, długopisy w kształcie szminek i gumki do mazania w kształcie ust. Oferta gadżetów dobierana jest stosownie do okazji, dlatego inne gadżety są dostępne w okresie wielkanocnym, inne w trakcie wakacji, a jeszcze inne na walentynki czy sierpniowo-wrześniowy „back to school”.


Menu

Szukaj