KAMIZELKI 

Kamizelki i bezrękawniki dla dziewczyn

 

Jaka część garderoby idealnie łączy potrzebę ciepła z dążeniem do jak największej swobody ruchów? Oczywiście kamizelka i wszystko to, co jest jej (czasem bardzo kreatywną) ewolucją. Zdarzają się warunki pogodowe, które są niejako “pomiędzy” - raz robi się ciepło i przyjemnie, by za chwilę pojawił się chłodny wiatr. Najczęściej zdarza się to w okresie późnej jesieni i wczesnej wiosny. Wszelkiego rodzaju bezrękawniki sprawdzą się wtedy wyśmienicie. Świetnie zastąpią one kurtkę i trochę dłużej pozwolą cieszyć się wolnością, jaką daje możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Oczywiście istnieją też kamizelki dla dziewczyn, które prawie wcale nie posiadają waloru ochrony przed zimnem. Nie tylko praktyczność tej kategorii ubrań decyduje więc o ich popularności!

Brak produktów w tej kategorii

Kamizelka dziewczęca jako element wielu stylizacji

 

Wiele kamizelek wygląda bardzo gustownie i będzie świetnie prezentować się na spacerze, wyjściu z koleżankami czy szkolnej wycieczce. Każdy z prezentowanych artykułów może stanowić znakomite uzupełnienie wielu stylizacji - od tych codziennych do najbardziej wyszukanych i ekstrawaganckich. Być może stanie się on osią, wokół której będziemy budować konwencję estetyczną naszego stroju? Odpowiednie buty i spodnie podkreślą wyrazisty, lub - wręcz odwrotnie - łagodny look oparty na podstawie, którą jest gustowny fason kamizelki. W swojej kolekcji najlepiej mieć bezrękawniki zarówno w kolorach stonowanych, jak i wyraziście barwne (na przykład różowe). Różne modele mogą różnić się od siebie sposobem zapięcia. Niektóre korzystają z suwaków, inne stawiają na tradycyjne guziki czy eleganckie kołeczki. Te przeznaczone raczej na miesiące wiosenne, nie są zapinane w ogóle.

 

Najwyższa jakość

 

Kamizelki dziewczęce Reporter Young charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i materiałów, z których są uszyte. Są to produkty, które posłużą ich właścicielce przez więcej niż jeden sezon. Tkaniny są miłe w dotyku i bardzo trwałe. Niezależnie od tego, czy wykonane są z ortalionu czy z wełny, ich kolor jest żywy i pozostaje takim na długo.

 

Uzupełnij swoją szafę o znakomity zamiennik kurtki lub bluzy! Różne fasony kamizelek i bezrękawników mają odmienne zastosowania - być może warto nabyć kilka z nich? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Menu

Szukaj