KURTKI 

Stylowe kurtki  dziewczęce na każdą porę roku.

Jesień i zima to czas, kiedy pieczołowicie skomponowana kreacja ginie pod cieplejszą warstwą wierzchniego ubrania, dlatego trzeba  zadbać o to, aby było ono wyjątkowe. Wybierając kurtki dziewczęce warto sięgnąć po kolekcję Reporter Young, pełną nietuzinkowych okryć wierzchnich, które sprawiają, że młoda dziewczyna wygląda stylowo i oryginalnie. Dla dorastających dziewcząt kurtka jest bowiem czymś więcej niż tylko ciepłą warstwą chroniącą przed niskimi temperaturami. Projektanci Reportera wiedzą o tym doskonale, dlatego w bieżącej kolekcji postawili na odważne wzornictwo, nowoczesne formy i wyjątkowe materiały.

Kurtki przejściowe – stylowe zwieńczenie dziewczęcego stroju.

Lekka, zwiewna i nieprzemakalna kurtka dla dziewczynki pozwala dostosować strój do kapryśnej pogody, dominującej na początku wiosny i pod koniec lata. Jednak dobrze dobrane okrycie wierzchnie może też w ciekawy sposób podkreślić indywidualny styl użytkowniczki. Dzięki odważnym deseniom kurtki Reporter Young odpowiadają na potrzeby dziewcząt, które dopiero poznają swój styl i lubią eksperymentować ze swoimi stylizacjami.

Ciepłe kurtki zimowe dla dziewczynek nie musza być nudne!

W sklepie Reporter Young znajdziesz wyłącznie modne kurtki dziewczęce, z którymi nawet najbardziej sroga zima nie będzie straszna! Dzięki pikowanej, ocieplanej strukturze i głębokiemu kapturowi zwieńczonemu futerkiem, kurtka jest niezwykle szczelna, przy jednoczesnym zachowaniu smukłego fasonu. Jednak niekwestionowanym liderem wśród kurtek Reporter Young są parki, które zachwycają nonszalanckim charakterem, gwarantują ciepło i spełniają wszystkie funkcje zimowej kurtki, wyglądając przy tym niezwykle stylowo i nowocześnie.  Kolory w jakich występują kurtki w bieżącej kolekcji dalekie są od zimowych klimatów. Wykorzystanie intensywnych, wręcz neonowych odcieni sprawia, że zima wydaje się mniej szara i nudna, choć również dzięki obecnym w kolekcji szarościom i czerniom, zwolenniczki tych klasycznych kolorów znajdą coś dla siebie.

Dziewczęce kurtki na narty – poczuj się stylowo na stoku!

Dziewczęce kurtki narciarskie z kolekcji Reporter Young zostały stworzone z myślą o aktywnych użytkowniczkach, które nawet na stoku pragną prezentować się idealnie. Wykonane z materiału nieprzemakalnego, z odpowiednimi membranami skutecznie chronią nawet przed największą śnieżycą! Dzięki temu można oddawać się szalonej zabawie na stoku, nie martwiąc się jednocześnie o zmoknięcie lub zziębnięcie. Zimowe kurtki dla dziewczyn charakteryzują nowoczesne wzory, utrzymane w bardzo różnorodnej stylistyce oraz wysoka jakość wykonania.

Menu

Szukaj