T-SHIRTY 

T-shirty i koszulki dla chłopców

Modny T-shirt z ciekawą grafiką stanowi wyjściową bazę dla większości stylówek chłopięcych, zarówno tych zimowych, jak i letnich. T-shirty chłopięce Reporter Young urozmaicą każdy dzień, dzięki niebanalnym projektom. Precyzyjnie zaprojektowane T-shirty są znakiem rozpoznawczym Reporter Young, ponieważ nawiązują do szeroko pojętej popkultury i motywów tak bliskim nastolatkom Są pewnego rodzaju manifestem wyznawanych przez nich wartości, nawiązują do zainteresowań i pokazują dystans do świata. Każdy T-shirt młodzieżowy dostępny w Reporter Young wykonano z najlepszej gatunkowo bawełny, która pięknie układa się na ciele i pozwala skórze swobodnie oddychać.


Koszulki z nadrukami - idealne na każdą okazję

Dzięki wykorzystaniu popularnych motywów, zaczerpniętych że świata popkultury i mediów społecznościowych, T-shirty z nadrukami od Reporter Young przypadną do gustu każdemu młodemu buntownikowi. Projektanci marki bawią się różnymi konwencjami, tworząc niezwykle interesujące kolaże i zestawienia. Na T-shirtach znajdziemy inspiracje Japonią, koszykówką, samochodami czy wizerunkami groźnych zwierząt. W kolekcji nie zabrakło również propozycji dla miłośników deskorolki i świata skate’owego, a także T-shirtów z mocnymi, chwytliwymi sloganami, które pozwalają zapomnieć o szkolnej rutynie, wywołując uśmiech na twarzach rówieśników.

T-shirty chłopięce na każdą okazję od Reporter Young

Czasy, kiedy bawełniany T-shirt był odpowiedni tylko do sportowego stroju już dawno minęły, a obecnie jest on mile widziany praktycznie w każdej stylizacji, często decydując również o całym jej charakterze. T-shirt z nadrukiem połączony z dobrze skrojoną marynarką pozwoli uzyskać nietypowy, casualowy efekt, odpowiedni nie tylko do szkoły.  Koszulki w ciekawych, często kontrastowych połączeniach kolorystycznych idealnie pasują do rozpinanej bluzy  czy prostych jeansów. Bardziej świadomi modowo nastolatkowie mogą zdecydować się na odważne, asymetryczne T-shirty, wersje z przedłużanym tyłem czy z wszytym zamkiem błyskawicznym.  Różnorodność modeli, fasonów, połączeń kolorystycznych czy wykorzystanych materiałów jest w Reporter Young tak duża, że z pewnością pozwoli zaopatrzyć szafę każdego chłopaka niezależnie od preferowanego stylu, pory roku czy okazji.


Menu

Szukaj